Partners

RODZINNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KANIBRODZIE

LOGO.doc

Aktualności

•  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie sie dnia 03 września 2018r. o godzinie 9:00.

- poczatek - uroczysta Msza Święta na rozpoczecie roku szkolnego,na którą serdecznie zapraszamy

dzieci i rodziców

- krótkie spotkanie z Dyrekcją szkoły

- spotkania w klasach z wychowawcami.

Tego dnia nie będzie zorganizowanego dowożenia do szkoły , wszyscy przychodzą i przyjeżdżają  własnym pojazdem.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

Drodzy uczniowie i Rodzice !

Niestety wakacje dobiegają końca i wracamy do szkoły , uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 04 września 2017r. o godzinie 9:00 w sali gimnasycznej uroczystą Mszą Św..

Od wtorku rozpoczynamy naukę w ośmioklasowej szkole podstawowej według nowego rozporzadzenia MEN. Uczniowie zostaną zaopatzreni w darmowe podręczniki i materiały ćwiczeniowe na nowy rok szkolny. W szkole  przeprowadzono  kilka zmian, i modernizacji, które zapewnią lepsze zaplecze dydaktyczne i opiekę medyczną w odpowiednich warunkach.

• 18.09.2017

Dziś odbyły sie wybory do Samorządu Uczniowskiego.  tajnych demokratyacznych wyborach każdy mógł kandydować do  Zarządu , w wyniku czego naszą nową Przewdniczącą SU została Oliwia Soborska jej zastępcą została Natalia Gientka. Pozostali dwaj członkowie rady samorządu to Katarzyna Okupska i Piotr Maślanka. To ci uczniowie uzyskali największy mandat zufania od swoich kolegów i koleżanek , życzymy im sukcesów i dobrej współpracy z Radą Pedagogiczną , Panem Dyrektorem i Radą Rodziców w roku 2017/2018. Powodzenia!

• 13.10.2017

Samorzad Uczniowski pod opieką i z pomocą pani Anny Andrzejczak przygotował życzenia dla nzsych pedagogów i pracowników szkoły. Uczniowie sami przygotowywali utwory muzyczne, które zaprezentowali na wspólnym spotkaniu. Wszystko odbywało sie w tajemnicy przed nauczycielami począwszy od klasy III, a skończywszy na klasie VII.Uczniowie klasy VII skłdali między utworami kolejne życzenia. Dodatkową atrakcją były wystepy taneczne w całości przygotowane przez uczennice, same układały choreografię i wybierały utwory do tańca.Wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi jesiennymi  bukiecikami.

Wtorek 23.10.2018

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Aktualności