Nawigacja

Partners


Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie
  Kanibród 27
  87-840 Lubień Kujawski
 • (54)2843036
liczba odwiedzin: 20955

RODZINNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KANIBRODZIE

                                                     LOGO.doc                                                                         

Aktualności

 • CHOINKA SZKOLNA 2019
  12.01.2019

          Jak każdego roku  odbyła się w Szkole Podstawowej w Kanibrodzie  zabawa choinkowa dla dzieci zorganizowana przez Radę Rodziców z pomocą Rady Pedagogicznej. Do szkoły zawitał z Laponii Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom i uczniom  prezenty. Dodatkowo rodzice zapewnili udaną zabawę przy dźwiękach DJ-Chestera, bawiącego wszystkich i zapraszającego do wspólnej zabawy. Rodzice przygotowali również bufet, w który można było kupić  słodkości i coś do picia, a nasza pani logopeda  zapewniła 

 • PODSUMOWANIE I SEMESTRU.
  11.01.2019

  Dziś Pani dyrektor Agnieszka Rybska dokonała podsumowania  wyników edukacyjnych za pierwszy semestr roku szkolnego 2018/2019. Najlepsi uczniowie otrzymali publiczne pochwały oraz oklaski od rówieśników i nauczycieli. Dodatkowo wspólną decyzją Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców zostanie ufundowana nagroda na koniec roku szkolnego dla najlepszego ucznia w szkole oraz dla ucznia , który najbardzej  podwyższy swoją średnią na zakończenie roku szkolnego. Życzymy wszystkim powodzenia, wartość nagrody to 100 zł.

 • BEZPIECZNE FERIE
  10.01.2019

  W ramach prewencji pan policjant dzielnicowy zawitał do naszej szkoły w celu przeprowadzenia pogadanek na temat  bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych oraz zachowania się na  stokach i innych miejscach zabaw zimowych na świeżym powietrzu. Dodatkowo każdy usłuszał jak powinien zachowywać się w kontaktach z nieznajomymi, a także  gdy pozostajemy sami w domu , bo i takie sytuacje mogą zaistnieć, gdy oboje rodziców pracuje.

     Życzymy aby wszyscy wrócili po feriach do szkoły zdrowi i wypoczęci.

 • 20.12.2018

   Klasy młodsze w swoim gronie, a klasy strasze w swoim zorganizowały sobie  Wigilie klasowe z tradycyjnymi daniami postnymi, owocami , ciastami i prezentami. Słowo Boże wygłosił nam nasz katecheta ks. Artur  Nowak, a wspólnie śpiewaliśmy wcześniej przygotowane kolędy i pastorałki oraz piosenki świąteczne. Składająć sobie życzenia , w miłej i przyjaznej atmosferze roseszliśmy się do domów na ŚwiętaBożego Narodzenia. Nad uczniami czuwały wszystkie wychowawczynie. Do wspólnego stołu zaprosiliśmy panią  Dyrektor Agnieszkę Rybską i wszystkich pracowników szkoły oraz pania pielęgniarkę.

 • 20.12.2018

     Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Zapobiegajmy pożarom"

  Do konkursu przystapili uczniowie z klas I-III i IV-VIII . Z klas  młodszych wpłynęło 7 prac , natomiast  z klas IV-VII, aż 12.

  Prace zostały przesłane  do Zarzadu  Związku Ochotniczych Straży Pożarnych we Włocławku. Czekamyz niecierpliwością  na wyniki.Trzymamy  kciuki za wszystkich. Nad  konkursemczuwały panie: M. Szarwas i E. Gontarek.

 • 17.12.2018

     Członkowie  koła PCK z klasy IV przygotowali świąteczne  kartki dla  mieszkańców  DPS w Rzeżewie. Do świątecznej akcji przyłączyły się  uczennice zklasy V z pania Żaneta Rojewską. . Mieszkańców odwiedzili i kartki wręczyli: Natalia  Boroń, Kacper Mikulski oraz pani Renata Krukowska. To miło sprawić wszystkim radość.

 • 14.12.2018

         Uczniowie  naszej szkoły  przystapili do konkursu na  plakat informacyjny . Ciekawe prace przygotowali Szymon Grzybowski, Julia Złotowska,  Zuzanna Paczyńska. Konkurs na etapie szkolnym  przerowadziły  panie: R. Krukowska, Ż. Rojewska. Czekamy na dalsze wyniki.

 • 13.12.2018

   Fundacja ARI-ARI , a właściwie jej przedstawiciele odwiedzili naszą szkołęna zaproszenie pani Donaty Mikołajczyk. Opowiadalio  rozwoju naszego regionu , ,,Młyny, cukrownie , spółdzielnie. Historia u podstaw na Kujawach i Ziemi Dobrzyńskiej" taki był tytuł prezentacji jaka nam przedstawili. Mówili o rozwoju techniki i przemysłu w naszej okolicy, jaki miał on wpływ na życie wszystkich ludzi na wsi i w mieście.

 • 11.12.2018

  Wybraliśmy sie do  Kłóbki aby zwiedzić Dworek , w którym mieszkała narzeczona Fryderyka Chopina i poznać zwyczaje jakie panowały ww dworze  w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Zwieńczeniem  wyjazdu były wypieki pierników , które były kiedyś ozdobami choinkowymi oraz wspólne śpiewanie kolęd. Opiekę sprawowały panie : A. Andrzejczak. E. Gontarek, Ż. Rojewska i D. Mikołajczyk. wyjazd przygotowała pani A. Sawicka.Pierniki pięknie pachniały i wprowadzały w świąteczny nastrój.

 • 04.12.2018

  Uczniowie klas I-III  wraz  ze swym opiekunkami wybrały się  do Centrum  Kultury  w Lubieniu Kujawskim na spektakl  teatralny :  ,,Gdzie jesteś Święty Mikołaju?". Dzieci  wspaniale  się bawiły. Miały  okzję  spotkać  się z Mikołajem i zrobić z nim zdjęcia.Opiekę sprawowały panie: A. Balcerzak, M. Szarwas , R. Krukowska i A. Sawicka.

Wtorek 22.01.2019

Wtorek 22.01.2019

Galeria zdjęć 2018/2019

Rok szkolny:

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Mapa

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie
  Kanibród 27
  87-840 Lubień Kujawski
 • (54)2843036

Galeria zdjęć 2017/2018

Rok szkolny: