Partners

87-840 Lubień Kujawski
  • (54)2843036

RODZINNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KANIBRODZIE

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

Drodzy uczniowie i Rodzice !

Niestety wakacje dobiegają końca i wracamy do szkoły , uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 04 września 2017r. o godzinie 9:00 w sali gimnasycznej uroczystą Mszą Św..

Od wtorku rozpoczynamy naukę w ośmioklasowej szkole podstawowej według nowego rozporzadzenia MEN. Uczniowie zostaną zaopatzreni w darmowe podręczniki i materiały ćwiczeniowe na nowy rok szkolny. W szkole  przeprowadzono  kilka zmian, i modernizacji, które zapewnią lepsze zaplecze dydaktyczne i opiekę medyczną w odpowiednich warunkach.

• 18.09.2017

Dziś odbyły sie wybory do Samorządu Uczniowskiego.  tajnych demokratyacznych wyborach każdy mógł kandydować do  Zarządu , w wyniku czego naszą nową Przewdniczącą SU została Oliwia Soborska jej zastępcą została Natalia Gientka. Pozostali dwaj członkowie rady samorządu to Katarzyna Okupska i Piotr Maślanka. To ci uczniowie uzyskali największy mandat zufania od swoich kolegów i koleżanek , życzymy im sukcesów i dobrej współpracy z Radą Pedagogiczną , Panem Dyrektorem i Radą Rodziców w roku 2017/2018. Powodzenia!

• 13.10.2017

Samorzad Uczniowski pod opieką i z pomocą pani Anny Andrzejczak przygotował życzenia dla nzsych pedagogów i pracowników szkoły. Uczniowie sami przygotowywali utwory muzyczne, które zaprezentowali na wspólnym spotkaniu. Wszystko odbywało sie w tajemnicy przed nauczycielami począwszy od klasy III, a skończywszy na klasie VII.Uczniowie klasy VII skłdali między utworami kolejne życzenia. Dodatkową atrakcją były wystepy taneczne w całości przygotowane przez uczennice, same układały choreografię i wybierały utwory do tańca.Wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi jesiennymi  bukiecikami.

• 19.10.2017

Mieliśmy dziś w szkole róbny alarm!!!. Około godziny 13:00 pani woźna  ogłosiła alarm, rozległy sie trzy dzwonki. Wszyscy  wraz z nauczycielami  udali się  na miejsce zbiórki  na dużym boisku  szkolnym. Akcja przebiegła  sprawnie , bez zakłóceń. Całości przyglądał sie  obserwator z Państwowej Straży Pożarnej  z Włocławka, który podsumował przebieg  całej ewakuacji.

Oby nigdy nie trzeba było się ewakuować.

• Pasowanie na czytelnika.
    25.10.2017

W tym dniu klasa I ze swoją wychowawczynią wybrała się do szkolnej biblioteki. Pani Elżbieta Gontarek ciekawie opowiadała  o tym miejscu i zachęcała dzieci do czytania książek. Pierwszacy z wielkim zainteresowaniem oglądały  książki.

Zostali przyjęci do grona czytelników. Każdy z nich ma już swoją kartę, wypożyczyli już pierwsze książki. Aktu pasowania na czytelnika  dokonała pani Elżbieta Gontarek. Uczniowie otrzymali również pamiątkowe  dyplomy. W czasie tej ceremonii obecna była wychowawczyni klasy I pani Marzena Szarwas.

Czwartek 16.08.2018

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

• Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie