Wtorek 19.06.2018

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

Drodzy uczniowie i Rodzice !

Niestety wakacje dobiegają końca i wracamy do szkoły , uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 04 września 2017r. o godzinie 9:00 w sali gimnasycznej uroczystą Mszą Św..

Od wtorku rozpoczynamy naukę w ośmioklasowej szkole podstawowej według nowego rozporzadzenia MEN. Uczniowie zostaną zaopatzreni w darmowe podręczniki i materiały ćwiczeniowe na nowy rok szkolny. W szkole  przeprowadzono  kilka zmian, i modernizacji, które zapewnią lepsze zaplecze dydaktyczne i opiekę medyczną w odpowiednich warunkach.

• Wybory do Samorzadu Szkolnego

18.09.2017

Dziś odbyły sie wybory do Samorządu Uczniowskiego.  tajnych demokratyacznych wyborach każdy mógł kandydować do  Zarządu , w wyniku czego naszą nową Przewdniczącą SU została Oliwia Soborska jej zastępcą została Natalia Gientka. Pozostali dwaj członkowie rady samorządu to Katarzyna Okupska i Piotr Maślanka. To ci uczniowie uzyskali największy mandat zufania od swoich kolegów i koleżanek , życzymy im sukcesów i dobrej współpracy z Radą Pedagogiczną , Panem Dyrektorem i Radą Rodziców w roku 2017/2018. Powodzenia!

• Straż OSP z Lubieniia Kujawskiego w naszej szkole!

Do szkoły zawitali członkowie Ochtniczej Straży Pożarnej z Lubienia Kujawskiego. W ramzch  zajęć pokazywali uczniom zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej jaką stosują w swojej pracy, oraz  jak można pomóc samemu będąc w takich sytuacjach. Demonstrowali sprzęty używane podczas akcji w wypadkach drogowych, oraz w czasie akcji gaśniczych. Uczniowie mogli zobaczyć jak to jest być poszkodowanym i  ratującym. Dowiedzieliśmy się jak strażacy radzą siobie z osami, pszczołami i szerszeniami. Było to bazdzo ciekawe i pouczające spotkanie.

• Noc w szkole.

07.10.2017

Noc w szkole to super zabawa integracyjna dla uczniów naszej szkoły. Każdy kto chciał z klas IV-VII mógł zanocowac w szkole pod opieką pań: Anny Zbonikowskiej , Elżbiety Gontarek i Anny Andrzejczak. Było mnóstwo atrakcji poczawszy od  wieczornego ogniska i pieczenia kiełbasek , przez wiele zabaw integrujących grupę takich jak zajęcia z ,,Ciepłym i Puchatym", taniec z murzynem, Twistera, wspólnych tańców i opowiadania śmiesznych historii. Uczniowie przypomnieli dawno zapomnianą grę w zapałkę, rozwiązywali zagadki. Na koniec do póżnych godzin nocnych oglądali film dla nastolatków. Wspólnie przygotowywaliśmy posiłki świetnie się przy tym bawiąc. Teraz są tylko pytania kiedy nastepna taka noc.

• Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2017

Samorzad Uczniowski pod opieką i z pomocą pani Anny Andrzejczak przygotował życzenia dla nzsych pedagogów i pracowników szkoły. Uczniowie sami przygotowywali utwory muzyczne, które zaprezentowali na wspólnym spotkaniu. Wszystko odbywało sie w tajemnicy przed nauczycielami począwszy od klasy III, a skończywszy na klasie VII.Uczniowie klasy VII skłdali między utworami kolejne życzenia. Dodatkową atrakcją były wystepy taneczne w całości przygotowane przez uczennice, same układały choreografię i wybierały utwory do tańca.Wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi jesiennymi  bukiecikami.

• Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie
    Kanibród 27