• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023. To wielki dzień w życiu każdego ucznia i całej społeczności szkolnej. Świadectwa, dyplomy, nagrody, podziękowania, pożegnania i symboliczne kwiatki - oto czego tego dnia było najwięcej. Kończymy rok szkolny życząc wszystkim udanych ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

• Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

• 23 czerwca 2023r. w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Oto wyniki:

I miejsce - Julia Hanke z kl. IV, II miejsce - Kacper Matusiak z kl. VI, III miejsce - Monika Domowicz z kl. VI. Na wyróżnienie zasłużył Michał Justyński z kl. VI. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy - drobne upominki za udział.

Gratulacje dla wszystkich, którzy zdecydowali się powalczyć w tym niełatwym konkursie. Wydarzenie przygotowała D. Mikołajczyk.

• Uroczyste pożegnanie klasy VIII

• W dniu 21 czerwca 2023r. pożegnaliśmy klasę VIII. Była to piękna uroczystość, którą uświetnili zaproszeni goście. Nasi absolwenci zostali również pożegnani przez swoich młodszych kolegów wierszem, piosenką i drobnymi upominkami. Ósmoklasiści również pożegnali nas swoim występem, wśród którego znalazły się lubiane przez wszystkich występy kabaretowe. Było mnóstwo serdeczności, podziękowań i miłych słów. Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za obecność w tak ważnym dla naszych ósmoklasistów dniu. Imprezę przygotowali: rodzice absolwentów, p. D. Mikołajczyk, p. A. Zbonikowska i p. E. Gontarek.

• Konkurs wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

• 20 czerwca 2023r. odbył się konkurs wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej dla uczniów klas IV - VII. Sześcioro śmiałków stanęło do walki. Kto wygrał? Tego dowiemy się w dzień zakończenia roku szkolnego. A więc czekamy!Konkurs zorganizowała p. D. Mikołajczyk.