• Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025

• Dziś w naszej szkole odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025.

Podczas uroczystości społeczność szkolna powitała Pana Jarosława Pieczkowskiego, który będzie pełnił obowiązki Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kanibrodzie. Pan Dyrektor przedstawił się i powiedział kilka słów o swoim doświadczeniu zawodowym i życiu prywatnym, następnie złożył gratulacje na ręce Pani Donaty Mikołajczyk i Pani Karoliny Matczak z okazji zdobytych w czasie wakacji kolejnych stopni awansu zawodowego nauczyciela.

Wszyscy zebrani uczcili minutą ciszy 85. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości uczniowie wraz z bliskimi przeszli do sal lekcyjnych.

Życzymy naszym uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.