• Koncert Charytatywny - na rzecz chorej koleżanki z ZPO z Lubienia Kujawskiego - Nikoli Domżał

• Wyjątkowe wydarzenie i inicjatywa - Koncert Charytatywny - na rzecz chorej kolażanki z ZPO z Lubienia Kujawskiego - Nikoli Domżał znalazła swoją aprobatę również w uczniach Szkoły Podstawowej w Kanibrodzie. Zuzanna i Piotr Sobierajscy oraz Igor Rudnicki, przy wsparciu pani Dyrektor i nauczyciela muzyki, aktywnie i pięknie włączyli się w dniu 7 maja br. w tę szlachetną akcję. Swoim muzycznym akcentem - występem artystycznym dołączyli do grona tych uczestników imprezy plenerowej, którzy w szczególny, duchowy sposób mogli wesprzeć swoją młodszą koleżankę z sąsiedniej szkoły oraz solidaryzować się z nią i jej rodziną. Odwaga, zaangażowanie, wysiłek i poświęcony czas uczennicy kl. VI i uczniów z kl. VI oraz wsparcie ich rodzin zasługują na najwyższe uznanie i podziękowanie. Pomoc artystyczną sprawowała nauczycielka Elżbieta Gontarek.

To wydarzenie w pobliskiej szkole, w naszej placówce nosi znamiona szczególnego, kolejnego zdarzenia z potrzeby serca.